Systemy e-commerce Rozwiązania dla sklepów internetowych.
OpenCart
OpenCart jest oprogramowaniem sklepu internetowego udostępnianym na zasadach licencji GNU/GPL, posiadającym znaczne możliwości konfiguracji i przystosowania do sprzedaży każdego rodzaju produktów. Dzięki przejrzystemu panelowi administracyjnemu sklep jest bardzo prosty w obsłudze nawet dla początkującego użytkownika, zastosowane rozwiązania programistyczne czynią go przyjaznym dla wyszukiwarek, a jego strukturalna budowa oparta na modelu MVC pozwala na łatwe dokonywanie zmian wyglądu sklepu i wdrażanie nowych modułów funkcjonalnych.


PRESTASHOP
PrestaShop jest darmową aplikacją sklepu internetowego rozpowszechnianego na zasadach Open Source. Największymi jej zaletami to prosta instalacja, szybkość działania i intuicyjny panel administracyjny.
Główne cechy :
- wsparcie międzynarodowe
- wsparcie, optymalizacja dla SEO
- obsługa dowolnej ilości wersji językowych
- wystawianie faktur (do pobrania w pliku PDF)
- zarządzanie dostawami i płatnościami
- płatności np. kartą kredytową, PayPal, Przelewy24 itp.
- praca na wielu walutach (możliwość przeliczania kursów walut w trybie rzeczywistym)


Magento
Magento to profesionalna platforma do prowadzenia sklepu internetowego udostępniana na licencji Open Software License. Struktura systemu Magento pozwala zaoszczędzić czas i zasoby potrzebne do realizacji indywidualnego rozwiązania.
Niektóre funcje Magento:
- Zarządzanie wieloma witrynami i sklepami poprzez jeden panel administracyjny,
- Obsługa wielu wersji językowych,
- Obsługa wielu walut,
- Elastyczne zarządzanie stawkami podatków,
- Obsługa Grup klientów,
- System zarządzania zawartością (CMS) dla stron informacyjnych.


Microsoft Commerce Server
Licencjonowany model e-commerce, oparty na Microsoft.NET, pozwala na realizację zarówno prostych sklepów, jak i obszernych platform e-commerce z wieloma katalogami. Wersja podstawowa spełnia wszystkie standardowe wymagania klasycznego sklepu online i może być rozszerzana stosownie do indywidualnych potrzeb. Microsoft Commerce Server oferowany jest w przypadku, gdy rozwiązanie sklepu ma być zrealizowane w środowisku programowania .NET.


MMDesign © 1997-2019 all rights reserved.