Oferta Naszą ofertę realizujemy poprzez:

 • Post
  Przeniesiemy dane pomiędzy różnymi systemami dostępnymi na rynku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w migracji i wymianie danych o różych strukturach baz danych. Opracowaliśmy w tym celu specjalne narzędzia m.in. konwerter baz danch, integrator e-commerce, które po niewielkich modyfikacjach kodu mogą być dostosowane do każdego systemu.
  Czytaj więcej
 • Post
  Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu aplikacji desktopowych na zamówienie ścisle dopasowanych do wymagań klienta. Programy na zamówienie są skierowane do firm i instytucji, którym nie wystarcza funkcjonalność posiadanego oprogramowania.
  Czytaj więcej
 • Post

  Wdrażamy uznane platformy eCommerce – Magneto, PrestaShop, OpenCart, Microsoft Commerce. Dokonujemy migracji obecnych rozwiązań do bardziej przyszłościowych platform.

  Zakupy on-line to jeden z najbardziej dynamicznych sektorów gospodarki. Coraz częściej kanał internetowy staje się uzupełnieniem tradycyjnej sprzedaży w średnich i dużych przedsiębiorstwach. By zapewnić stabilność, wysoką wydajność i dochodowość e-commerce proponujemy sprawdzone platformy sprzedaży on-line.

  Czytaj więcej
 • Post
  Zintegrowany system sprzedaży internetowej typu B2B lub B2C to internetowa platforma do sprzedaży hurtowej zintegrowana z systemem magazynowo-księgowym pracującym w firmie.System B2B zawiera oprogramowanie pozwalające prowadzić sprzedaż w internecie, zarządzać ofertą produktów i usług, a także umożliwia obsługę realizacji zamówień i generowanie ofert dla kontrahentów współpracujących z firmą.
  Czytaj więcej
 • Post
  System zarządzania treścią (CMS) pozwala w łatwy i szybki sposób aktualizować stronę internetową, elastycznie zarządzać jej zawartością nawet osobom nie posiadającym wiedzy technicznej w tym zakresie. Wdrażamy systemy do zarzadzania treścią takie jak : TYPO3, WordPress, Microsoft Share Point, Diem, Apostrophe.
  Czytaj więcej
MMDesign © 1997-2019 all rights reserved.